|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| ΟΕ ΑΡΙΘΜ: | CUMMINS INJECTOR | Όνομα προϊόντος: | 4326639 |
|---|---|---|---|
| ΟΕ ΝΟ1: | 4326779 | Επαφή: | Επικοινωνία: 86+ 19959162250 |
| Εγγύηση: | 12 μήνες | Ποιότητα: | Ολοκαίνουργιο Γνήσιο |
| Μέγεθος: | Πρωτότυπο πρότυπο | Τύπος: | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εφαρμογή: | Σύστημα ψεκασμού καυσίμου | Υλικό: | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Επισημαίνω: | Μπεκ πετρελαιοκινητήρα Cummins,Τμήματα εγχέσεων εξορυκτών QSK,4326639 4326779 αντικατάσταση εγχέτη |
||
| Αριθμός |
4326639 |
| Κωδικός ΚΑΕ |
4326779 |
| Εφαρμογή | ΕΓΧΥΤΗΣ C-UMMINS |
| Όρος Πληρωμής | T/T, L/C, Western |
Πίνακας 1: Βασικές Παράμετροι
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Κωδικός Εξαρτήματος | 4326639 |
| Σειρά Κινητήρα | C-ummins QSK60 (Κινητήρας Βαρέως Τύπου V16) |
| Τύπος | Εγχυτήρας Κοινού Σιδηροδρόμου Υψηλής Πίεσης (Σύστημα HPI) |
| Τύπος Ελέγχου | Ελεγχόμενος με Σωληνοειδές, Κλειστού Βρόχου ECM |
| Δομή | Μακρύς Άξονας, Άνω Είσοδος, Κάτω Έξοδος, Ενσωματωμένο Σωληνοειδές |
| Καθαρό Βάρος | 2,15 kg |
| Διαστάσεις | 315mm × 62mm × 62mm |
| Υλικό | Σφυρηλατημένος Χάλυβας, Εξαρτήματα Κράματος Ακριβείας Σκληρυμένα |
Πίνακας 2: Προδιαγραφές Απόδοσης
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Σύστημα Καυσίμου | C-ummins HPI Κοινός Σιδηρόδρομος Υψηλής Πίεσης |
| Πίεση Λειτουργίας Συστήματος | 1800–2400 bar |
| Πίεση Ανοίγματος Ακροφυσίου | 340–360 bar |
| Τυπική Ροή | 530–550 cc/min @ 100 PSI |
| Διαμόρφωση Ακροφυσίου | 10 Οπές × 0,24mm, Γωνία Ψεκασμού 150° |
| Τάση Λειτουργίας | 24V DC |
| Ηλεκτρικός Συνδετήρας | 2-Pin Deutsch, IP67 |
| Χρόνος Απόκρισης | ≤0,28 ms |
| Πρότυπο Καυσίμου | 0#/ -10#/ -20# Diesel, China III/IV, Euro III |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40°C έως +135°C |
Πίνακας 3: Εφαρμογή & Εγκατάσταση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Κατάλληλος Κινητήρας | C-ummins QSK60 (V16 60L) |
| Διάμετρος × Διαδρομή | 159 mm × 190 mm |
| Εύρος Ισχύος | 1500–2500 HP |
| Εύρος Ροπής | 6500–9500 N·m |
| Ροπή Εγκατάστασης | 90–100 N·m |
| Φλάντζα | 4099395 (Χάλκινη, Μίας Χρήσης Μόνο) |
| Σημειώσεις Εγκατάστασης | Καθαρίστε τις διόδους καυσίμου, αντικαταστήστε τις τσιμούχες, βαθμονόμηση ECM |
| Εφαρμογές | Φορτηγά Ορυχείων, Μονάδες Πετρελαίου, Κύριοι Ναυτικοί Κινητήρες, Γεννήτριες |
Πίνακας 4: Ποιότητα & Εγγύηση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Βαθμός Προϊόντος | Νέο Γνήσιο / Ανακατασκευασμένο OEM |
| Δοκιμή Εργοστασίου | 100% Δοκιμή Ροής, Πίεσης, Διαρροής, Ψεκασμού, Απόκρισης & Αντοχής |
| Εγγύηση | Νέο: 12–24 Μήνες; Ανακατασκευασμένο: 6–12 Μήνες |
| Πρότυπο | Γνήσιο C-ummins QSK, ISO 9001, TS16949 |
| Συσκευασία | Μεμονωμένο Κουτί, Αντισκωριακό Λάδι, Αφρός Αντικραδασμικός, Αντιστατική Σακούλα |
| MOQ | 1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
| Συνήθεις Βλάβες | Κακός ψεκασμός, διαρροή, μαύρος καπνός, χαμηλή ισχύς, τραχύ ρελαντί |
| Όροι Ακύρωσης | Μολυσμένο καύσιμο, ζημιά από νερό, υπερβολική πίεση, αποσυναρμολόγηση, χρήση χωρίς βαθμονόμηση |
Οι εγχυτήρες της σειράς C-ummins QSK60 έχουν σχεδιαστεί για κινητήρες QSK60 ηλεκτρονικού ελέγχου μεγάλης χωρητικότητας V16 60,2L, ως βασικά εξαρτήματα του συστήματος κοινού σιδηροδρόμου υψηλής πίεσης, υιοθετώντας την τεχνολογία έγχυσης υπερ-υψηλής πίεσης C-ummins HPI και τον ηλεκτρονικό έλεγχο κλειστού βρόχου ECM. Ενσωματώνοντας βαλβίδες σωληνοειδούς υψηλής διαπερατότητας και εξαρτήματα ακριβείας από σκληρό κράμα, καλύπτοντας βασικά μοντέλα όπως 4088428 και 2881089, ταιριάζουν σε 1500-2500 HP, χρησιμοποιούνται ευρέως σε ακραία σενάρια βαρέως τύπου.
Βασιζόμενοι σε βαλβίδες σωληνοειδούς 24V για να επιτύχουν ακριβή έλεγχο σε επίπεδο χιλιοστού του δευτερολέπτου, αυτοί οι εγχυτήρες έχουν ομοιόμορφο και λεπτό ψεκασμό, ο οποίος μπορεί να βελτιστοποιήσει αποτελεσματικά την απόδοση καύσης καυσίμου, να μειώσει τις εναποθέσεις άνθρακα και τις εκπομπές καυσαερίων, πληρώντας τα πρότυπα εκπομπών Tier3/4 και Euro V. Συμμορφούμενοι με τα αρχικά πρότυπα C-ummins και τα σχετικά συστήματα ποιότητας, πλήρως δοκιμασμένοι πριν φύγουν από το εργοστάσιο, είναι εύκολοι στην εγκατάσταση και τη συντήρηση για σταθερή μακροχρόνια λειτουργία.
Γιατί να μας επιλέξετε;
1. Τα μοντέλα προϊόντων είναι πλήρη, χιλιάδες μοντέλα προϊόντων μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες σας.
2. Έχουμε τον δικό μας επαγγελματικό πράκτορα προώθησης: Γρήγορη παράδοση, καλή εξυπηρέτηση.
3. Η ανατροφοδότησή μας: Μπορείτε πάντα να λαμβάνετε την ανατροφοδότησή μας εντός 24 ωρών.
4.Αφού στείλουμε, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς κάθε δύο ημέρες, μέχρι να λάβετε τα προϊόντα.
ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Lee
Τηλ.:: +86 13143601772