|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| ΟΕ ΑΡΙΘΜ: | CUMMINS INJECTOR | Όνομα προϊόντος: | 47446rx |
|---|---|---|---|
| ΟΕ ΝΟ1: | 6560-11-1112 | Επαφή: | Επικοινωνία: 86+ 19959162250 |
| Εγγύηση: | 12 μήνες | Ποιότητα: | Ολοκαίνουργιο Γνήσιο |
| Μέγεθος: | Πρωτότυπο πρότυπο | Τύπος: | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εφαρμογή: | Σύστημα ψεκασμού καυσίμου | Υλικό: | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Επισημαίνω: | Ενέττης καυσίμου για εξορυκτήρα Komatsu,Τμήματα μηχανών ένεσης ντίζελ Cummins,PC1250-7 εγχέτης κινητήρα |
||
| Αριθμός |
47446RX |
| OEM Όχι |
6560-11-1112 |
| Εφαρμογή | C-UMMINS INJECTOR |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ, L/C, Δυτική |
Πίνακας 1: Βασικές παραμέτρους
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Μέρος Νο. | 47446RX |
| Σειρά κινητήρων | C-ummins QSK60 (Β16 βαρέος κινητήρας) |
| Τύπος | Εισχυτήρας κοινής σιδηροτροχιάς υψηλής πίεσης (σύστημα HPI) |
| Τύπος ελέγχου | Ενεργοποιημένο με σόλενοειδές, ECM κλειστό κύκλο ελέγχου |
| Δομή | Μακροκλαδί, πάνω είσοδος, κάτω έξοδος, ολοκληρωμένο σολενοειδές |
| Καθαρό βάρος | 20,15 kg |
| Μέγεθος | 315 mm × 62 mm × 62 mm |
| Υλικό | Σφυρηλατημένο χάλυβα, εξαρτήματα από κράμα σκληρής ακριβείας |
Πίνακας 2: Προδιαγραφές απόδοσης
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Σύστημα καυσίμου | C-ummins HPI Υψηλής πίεσης κοινό σιδηρόδρομο |
| Πίεση λειτουργίας συστήματος | 1800· 2400 bar |
| Πίεση ανοίγματος του ακροφύλλου | 340·360 bar |
| Τυπικός ρυθμός ροής | 530-550 cc/min @ 100 PSI |
| Διαμόρφωση ακροφύλλου | 10 τρύπες × 0,24 mm, γωνία ψεκασμού 150° |
| Δραστηριακή τάση | 24V συνεχής |
| Ηλεκτρικός συνδετήρας | 2-Pin Deutsch, IP67 |
| Χρόνος απόκρισης | ≤ 0,28 ms |
| Πρότυπο καυσίμων | 0#/-10#/-20# Ντίζελ, Κίνα III/IV, Euro III |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως +135°C |
Πίνακας 3: Εφαρμογή και εγκατάσταση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Δυνατότητα κινητήρα | C-ummin QSK60 (V16 60L) |
| Δορυφορία × Σκλήρυνση | 159 mm × 190 mm |
| Πεδίο ισχύος | 1500 ̇ 2500 ίππους |
| Περιοχή ροπής | 6500-9500 N·m |
| Δρόμος εγκατάστασης | 90·100 N·m |
| Σφραγίδες | 4099395 (Κάλκινο, μόνο για μία φορά) |
| Σημειώσεις εγκατάστασης | Καθαρά περάσματα καυσίμου, αντικατάσταση σφραγίδων, βαθμονόμηση ECM |
| Εφαρμογές | Ορυχεία, μονάδες πετρελαϊκών πεδίων, θαλάσσιες μηχανές, γεννήτριες μονάδες |
Πίνακας 4: Ποιότητα και εγγύηση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Κατηγορία προϊόντος | Νέο πρωτότυπο / OEM ανακαινισμένο |
| Δοκιμή εργοστασίου | 100% δοκιμή ροής, πίεσης, διαρροής, ατομικοποίησης, απόκρισης και αντοχής |
| Εγγύηση | Νέο: 1224 μήνες; Reman: 612 μήνες |
| Τύπος | C-ummins QSK Αρχικό, ISO 9001, TS16949 |
| Συσκευή | Μοναδικό κουτί, αντιτριβικό λάδι, ανθεκτικό σε χτυπήματα αφρό, αντιστατική σακούλα |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Συχνές Αποτυχίες | Κακή ατομικοποίηση, διαρροή, μαύρος καπνός, χαμηλή ισχύς, ακατάλληλη λειτουργία |
| Άκυρες συνθήκες | Καθαρισμένο καύσιμο, βλάβη από νερό, υπερβολική πίεση, αποσυναρμολόγηση, μη βαθμονωμένη χρήση |
Οι εγχέτριες της σειράς C-ummins QSK60 έχουν σχεδιαστεί για κινητήρες ηλεκτρονικού ελέγχου QSK60 μεγάλης χωρητικότητας 60.2L V16, ως βασικά στοιχεία του συστήματος κοινών σιδηροδρόμων υψηλής πίεσης,για την υιοθέτηση της τεχνολογίας C-ummins HPI υπερυψηλής πίεσης έγχυσης και του ηλεκτρονικού ελέγχου κλειστού κυκλώματος ECMΗ ενσωμάτωση βαλβίδων ηλεκτροσόκ υψηλής διαπερατότητας και εξαρτημάτων ακριβείας από σκληρά κράματα, που καλύπτουν βασικά μοντέλα όπως τα 4088428 και 2881089, χωρούν 1500-2500 HP, ευρέως χρησιμοποιούνται σε σενάρια εξαιρετικής βαρύτητας.
Βασίζονται σε σόλενοειδείς βαλβίδες 24V για να επιτύχουν ακριβή έλεγχο επιπέδου χιλιοστρόλεπτο, οι ενέσεις αυτές έχουν ομοιόμορφη και λεπτή ατομικοποίηση, η οποία μπορεί να βελτιστοποιήσει αποτελεσματικά την απόδοση καύσης καυσίμου,μείωση των αποθεμάτων άνθρακα και των εκπομπών καυσαερίων, που πληρούν τα πρότυπα εκπομπών Tier3/4 και Euro V, συμμορφώνονται με τα πρωτότυπα πρότυπα C-ummins και τα σχετικά συστήματα ποιότητας, έχουν υποβληθεί σε πλήρη δοκιμή πριν από την έξοδο από το εργοστάσιο,είναι εύκολο να εγκατασταθούν και να συντηρηθούν για σταθερή μακροχρόνια λειτουργία.
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
1Τα μοντέλα των προϊόντων είναι πλήρη, χιλιάδες μοντέλα των προϊόντων μπορούν να ανταποκριθούν στις ανάγκες σας.
2Έχουμε τον δικό μας επαγγελματία μεταφορέα: γρήγορη παράδοση, καλή εξυπηρέτηση.
3Η ανατροφοδότηση μας: Μπορείτε πάντα να λάβετε την ανατροφοδότηση μας εντός 24 ωρών.
4.ΑΜετά την αποστολή, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς μία φορά κάθε δύο ημέρες, μέχρι να πάρετε τα προϊόντα.
ΦΩΤΟΣ ΤΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Lee
Τηλ.:: +86 13143601772