|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| ΟΕ ΑΡΙΘΜ: | CUMMINS INJECTOR | Όνομα προϊόντος: | 4062090 |
|---|---|---|---|
| ΟΕ ΝΟ1: | 4928346 | Επαφή: | Επικοινωνία: 86+ 19959162250 |
| Εγγύηση: | 12 μήνες | Ποιότητα: | Ολοκαίνουργιο Γνήσιο |
| Μέγεθος: | Πρωτότυπο πρότυπο | Τύπος: | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εφαρμογή: | Σύστημα ψεκασμού καυσίμου | Υλικό: | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Επισημαίνω: | Εγχυτήρας καυσίμων μηχανών diesel της Cummins,Ενέδρα καυσίμου QSK23 QSK60,Ενέδρα ντίζελ Cummins με εγγύηση |
||
| Αριθμός |
4062090 |
| OEM Όχι |
4928346 |
| Εφαρμογή | C-UMMINS INJECTOR |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ, L/C, Δυτική |
Πίνακας 1: Βασικές παραμέτρους
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Κομάτσου Μέρος Νο. | 4062090 |
| Σειρά κινητήρων | C-ummins QSK23 Ηλεκτρονικός κινητήρας (CM2250) |
| Τύπος | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας (HPI) |
| Δομή | Ενσωματωμένο σόλενοειδές, επάνω είσοδο, κάτω έξοδος, μακρύ σχέδιο βαλβίδας |
| Καθαρό βάρος | 1.814 κιλά |
| Μέγεθος | 310 mm × 60 mm × 60 mm |
| Υλικό | Σώμα: Σφυρηλατημένο χάλυβα. Συστατικά: Σκληρωμένο κράμα. Σολενοειδές: Ατσάλι ανοξείδωτου υψηλής διαπερατότητας. |
Πίνακας 2: Προδιαγραφές απόδοσης
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Έλεγχος | Ηλεκτρονικός έλεγχος ECM (24V Σολενοειδή), συγχρονισμός και ροή κλειστού βρόχου |
| Πίεση λειτουργίας | 1800 ̇ 2200 μπαρ |
| Πίεση ανοίγματος | 340·360 bar |
| Ποσοστό ροής | 520-540 cc/min @ 100 PSI |
| Σφουγγάρι | 10 τρύπες × 0,24 mm, γωνία ψεκασμού 150° |
| Σύστημα καυσίμου | C-ummins HPI Σύστημα κοινών σιδηροδρόμων υψηλής πίεσης |
| Πρότυπο καυσίμων | Κίνα III/IV, Euro III Ντίζελ, 0# / -10# / -20# |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -40°C έως +135°C |
| Ηλεκτρική | Δύο-πιν Deutsch Connector, προστασία IP67 |
| Χρόνος απόκρισης | ≤ 0,28 ms |
Πίνακας 3: Εφαρμογή και εγκατάσταση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Ικανότητα κινητήρα | C-ummins QSK23 (23L Inline 6-Cyl, με τουρμποφόρτιση & μετεψύκωση) |
| Μοντέλα Komatsu | Ηλεκτρονικές συσκευές για την παραγωγή ηλεκτρικών υλικών |
| Δορυφορία × Σκλήρυνση | 1590,0 mm × 190,0 mm |
| Πεδίο ισχύος | 760 ̇ 950 ίππων |
| Περιοχή ροπής | 3500·4200 N·m |
| Εγκατάσταση ροπής | Στρογγυλοειδείς στρογγυλοειδείς |
| Σφραγίδες | 4099395 (Κάλκινο, μόνο για μία φορά) |
| Εγκατάσταση σημειώσεων | Βαθιά καθαρά περάσματα καυσίμου, αντικατάσταση όλων των σφραγίδων, επανακατάταξη ECM |
| Εφαρμογές | Εξαγωγικά οχήματα, μεγάλα εξορυκτικά, εξοπλισμός πετρελαϊκών πεδίων, ναυτικά, γεννητικά συστήματα |
Πίνακας 4: Ποιότητα και εγγύηση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Αξία | Νέο πρωτότυπο / OEM αναδιασκευασμένο (προσθήκη RX/R) |
| Δοκιμή εργοστασίου | 100% δοκιμή ροής, πίεσης, απόκρισης, ατομικοποίησης, διαρροής και αντοχής |
| Εγγύηση | Νέο: 1224 μήνες; Reman: 612 μήνες |
| Τύπος | C-ummins QSK Αρχική, ISO 9001:2015, TS16949 |
| Συσκευή | Αρχικό κιβώτιο Komatsu/C-ummins, αντιτριβικό λάδι, ανθεκτικό στον κτύπο αφρό, αντιστατική σακούλα |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Συχνές Αποτυχίες | Αργή απόκριση, κακή ατομικοποίηση, στάσιμο, μαύρος καπνός, χαμηλή ισχύς, αδρανής λειτουργία |
| Άκυρες συνθήκες | Κακό καύσιμο, μόλυνση, υπερπίεση, βλάβη από νερό, αποσυναρμολόγηση, μη βαθμονωμένο προγραμματισμό |
Οι εγχέτριες της σειράς C-ummins QSK23 έχουν σχεδιαστεί για κινητήρες ηλεκτρονικού ελέγχου QSK23 μεγάλης χωρητικότητας 23L, ως βασικά στοιχεία του συστήματος κοινών σιδηροδρόμων υψηλής πίεσης,για την υιοθέτηση της τεχνολογίας εγχύσης υψηλής πίεσης C-ummins HPI και του ηλεκτρονικού ελέγχου κλειστού κυκλώματος ECM. ενσωματώνοντας βαλβίδες σόλενοειδούς υψηλής διαπερατότητας και εξαρτήματα ακριβείας από σκληρό κράμα, μπορούν να αντέξουν την πίεση ανοίγματος 340-360bar και την πίεση συστήματος 1800-2200bar, να χωρέσουν 760-950 HP,χρησιμοποιείται ευρέως σε σενάρια ακραίας βαρύτητας.
Με βάση τις βαλβίδες ηλεκτροσόκ 24V για την επίτευξη ακριβούς ρύθμισης επιπέδου χιλιοστόλεπτο (≤ 0,28 ms), οι ενέσεις αυτές έχουν ομοιόμορφη και λεπτή ατομικοποίηση, η οποία μπορεί να βελτιστοποιήσει αποτελεσματικά την απόδοση καύσης καυσίμου,μειώνει τις εναποθέσεις άνθρακα και τις εκπομπές καυσαερίων, πληρώντας τα πρότυπα εκπομπών Tier3/4. συμμορφούμενη με τα αρχικά πρότυπα C-ummins, ISO 9001 και TS16949, πλήρως δοκιμασμένη πριν από την έξοδο από το εργοστάσιο,είναι εύκολο να εγκατασταθούν και να συντηρηθούν για σταθερή μακροχρόνια λειτουργία.
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
1Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ο πελάτης μας δίνει κάποια πρόταση για την τιμή και τα προϊόντα.
2Έχουμε τον δικό μας επαγγελματία μεταφορέα: γρήγορη παράδοση, καλή εξυπηρέτηση.
3Η ανατροφοδότηση μας: Μπορείτε πάντα να λάβετε την ανατροφοδότηση μας εντός 24 ωρών.
4.ΑΜετά την αποστολή, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς μία φορά κάθε δύο ημέρες, μέχρι να πάρετε τα προϊόντα.
ΦΩΤΟΣ ΤΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Lee
Τηλ.:: +86 13143601772