|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| ΟΕ ΑΡΙΘΜ: | CUMMINS INJECTOR | Όνομα προϊόντος: | Υ431KO5417 |
|---|---|---|---|
| ΟΕ ΝΟ1: | Y431K05419 | Επαφή: | Επικοινωνία: 86+ 19959162250 |
| Εγγύηση: | 12 μήνες | Ποιότητα: | Ολοκαίνουργιο Γνήσιο |
| Μέγεθος: | Πρωτότυπο πρότυπο | Τύπος: | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εφαρμογή: | Σύστημα ψεκασμού καυσίμου | Υλικό: | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Επισημαίνω: | Ενέττης ντίζελ Cummins Y431KO5417,Μπεκ κινητήρα Cummins QSK19,Ενέττης Cummins 4964172 |
||
| Αριθμός |
Υ431KO5417 |
| OEM Όχι |
Υ431K05419 |
| Εφαρμογή | C-UMMINS INJECTOR |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ, L/C, Δυτική |
Πίνακας 1: Βασικές παραμέτρους
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Β-οσχΜέρος Νο. | Υ431KO5417 |
| Σειρά κινητήρων | C-ummins QSK19 Ηλεκτρονικός κινητήρας (CM2150, Tier3/4) |
| Τύπος | Ηλεκτρονικός εγχέτης κοινού σιδηροδρόμου υψηλής πίεσης με κινητήρα ηλεκτρονικού συστήματος |
| Δομή | Ενσωματωμένο ηλεκτροσόκ, επάνω έξοδος, πλευρική ηλεκτρική σύνδεση, μακρύ πλέγμα |
| Καθαρό βάρος | 20,3 kg |
| Μέγεθος | 295 mm × 68 mm × 68 mm |
| Υλικό | Σώμα: Σφυρηλατημένο χάλυβα. Συστατικά: Σκληρωμένο κράμα. Σολενοειδές: Ατσάλι ανοξείδωτου υψηλής διαπερατότητας. |
Πίνακας 2: Προδιαγραφές απόδοσης
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Έλεγχος | Ηλεκτρονικός έλεγχος ECM (24V Σολενοειδή), συγχρονισμός και ροή κλειστού βρόχου |
| Πίεση λειτουργίας | 1600 ̇ 2000 bar |
| Πίεση ανοίγματος | 320·340 bar |
| Ποσοστό ροής | 480·500 cc/min @ 100 PSI |
| Σφουγγάρι | 10 τρύπες × 0,22 mm, γωνία ψεκασμού 145° |
| Σύστημα καυσίμου | B-OSCH Σύστημα κοινών σιδηροδρόμων υψηλής πίεσης |
| Πρότυπο καυσίμων | Κίνα III/IV, Euro III Ντίζελ, 0# / -10# / -20# |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -40°C έως +130°C |
| Ηλεκτρική | Δύο-πιν Deutsch Connector, προστασία IP67 |
| Χρόνος απόκρισης | ≤ 0,3 ms |
Πίνακας 3: Εφαρμογή και εγκατάσταση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Ικανότητα κινητήρα | C-ummins QSK19 (19L Inline 6-Cyl, με τουρμποφόρτιση & μετεψύκωση) |
| Δορυφορία × Σκλήρυνση | 1590,0 mm × 159,0 mm |
| Πεδίο ισχύος | 600·800 ίππους |
| Περιοχή ροπής | 2800·3500 N·m |
| Εγκατάσταση ροπής | Τεχνικές συσκευές: |
| Σφραγίδες | 4089958 (Κάλκινο, μόνο για μία φορά) |
| Εγκατάσταση σημειώσεων | Βαθιά καθαρά περάσματα καυσίμου, αντικατάσταση όλων των σφραγίδων, επανακατάταξη ECM |
| Εφαρμογές | Τροχαία οχήματα εξόρυξης, οχήματα ρωγμάτωσης πετρελαϊκών πεδίων, πλατφόρμες επανεγκατάστασης, εξορυκτές, ναυτικά, γεννητικά συστήματα |
Πίνακας 4: Ποιότητα και εγγύηση
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
| Αξία | Νέο πρωτότυπο / OEM ανακαινισμένο |
| Δοκιμή εργοστασίου | 100% δοκιμή ροής, πίεσης, απόκρισης, ατομικοποίησης, διαρροής και αντοχής |
| Εγγύηση | Νέο: 12 μήνες. |
| Τύπος | C-ummins QSK Αρχική, ISO 9001:2015, B-osch CRIN4 |
| Συσκευή | Μοναδικό κουτί, αντιτριβικό λάδι, ανθεκτικό σε χτυπήματα αφρό, αντιστατική σακούλα |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Συχνές Αποτυχίες | Αργή απόκριση, κακή ατομικοποίηση, στάσιμο, μαύρος καπνός, χαμηλή ισχύς, αδρανής λειτουργία |
| Άκυρες συνθήκες | Κακό καύσιμο, μόλυνση, υπερπίεση, βλάβη από νερό, αποσυναρμολόγηση, μη βαθμονωμένο προγραμματισμό |
Οι εγχέτριες της σειράς C-ummins QSK19 έχουν σχεδιαστεί για κινητήρες ηλεκτρονικού ελέγχου QSK19 μεγάλης χωρητικότητας 19L, ως βασικά στοιχεία του συστήματος κοινών σιδηροδρόμων υψηλής πίεσης,για την υιοθέτηση της τεχνολογίας κοινών σιδηροδρόμων υψηλής πίεσης B-osch και του ηλεκτρονικού ελέγχου κλειστού βρόχου ECM. ενσωματώνοντας βαλβίδες σόλενοειδούς υψηλής διαπερατότητας και εξαρτήματα ακριβείας από σκληρό κράμα, μπορούν να αντέξουν την πίεση ανοίγματος 320-340bar και την πίεση συστήματος 1600-2000bar, να χωρέσουν 600-800 HP,χρησιμοποιείται ευρέως σε σενάρια ακραίας βαρύτητας.
Με βάση τις βαλβίδες ηλεκτροσόκ 24V για την επίτευξη ακριβούς ρύθμισης επιπέδου χιλιοστόλεπτο (≤ 0,3 ms), οι ενέσεις αυτές έχουν ομοιόμορφη και λεπτή ατομικοποίηση, η οποία μπορεί να βελτιστοποιήσει αποτελεσματικά την απόδοση καύσης καυσίμου,μείωση των αποθεμάτων άνθρακα και των εκπομπών καυσαερίων, που πληρούν τα πρότυπα εκπομπών Tier 3/4, συμμορφώνονται με τα πρωτότυπα πρότυπα C-ummins και με το ISO 9001, και έχουν υποβληθεί σε πλήρη δοκιμή πριν από την έξοδο από το εργοστάσιο,είναι εύκολο να εγκατασταθούν και να συντηρηθούν για σταθερή μακροχρόνια λειτουργία.
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
1Τα μοντέλα των προϊόντων είναι πλήρη, χιλιάδες μοντέλα των προϊόντων μπορούν να ανταποκριθούν στις ανάγκες σας.
2Έχουμε τον δικό μας επαγγελματία μεταφορέα: γρήγορη παράδοση, καλή εξυπηρέτηση.
3Η ανατροφοδότηση μας: Μπορείτε πάντα να λάβετε την ανατροφοδότηση μας εντός 24 ωρών.
4.ΑΜετά την αποστολή, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς μία φορά κάθε δύο ημέρες, μέχρι να πάρετε τα προϊόντα.
ΦΩΤΟΣ ΤΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Lee
Τηλ.:: +86 13143601772